metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmieszek ~śmieszek (Gość)27.11.2022 08:29

"Wodzu" prowadź. "Nowe drogi już z asfaltem" ,a "stare" niedługo bez asfaltu. Oby tak dalej....

160


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.11.2022 09:08

I jak zwykle ścieżki rowerowe posłużą jako wychodek dla psów i ich średnio rozgarniętych właścicieli

60


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)27.11.2022 09:20

Nówka asfalt więcej aut się skasuje bez lodu ale do rzeczy mamy XXI wiek a drogi tak szerokie budują dla furmanek urzędnicy nie biorą pod uwagę tego ,że duże rolnicze ciągniki zajmują po nad 3 metry jezdni czy kombajn. Wystarczy wyjechać w sezonie za miasto osobówka takiego nie można ominąć a co dopiero jak z TIR-em się taki spotka a nie daj Boże jak by wpuszczono do nas amerykańskie ciężarówki ale u nas tak jest najpierw buduje się blok później okazje się ,ze nie ma miejsca ani na chodnik czy parking

22


Kolooo ~Kolooo (Gość)27.11.2022 09:37

A mnie się cała ta inwestycja za bardzo nie podoba. Dojazd do sadzawki za 10 mln, to jakaś lpina i coś tu śmierdzi. Ale jeżeli potraktujemy drogę jako łącznik Wierzejskiej z miast partnerskich no to ok. Jako tereny inwestycyjne ..... hmmm no nie wiem , bo teren mocno podmokły i szkoda trochę zwierzątek. Ale cóż inwestycja prawie gotowa. Mam nadzieję że ta droga z płyt zostanie zamknięta i wędkarze nie będą wjeżdżać autami praktycznie do wody, przydałoby się zrobić porządek w tym temacie również po drugiej stronie bugaja.

91


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.11.2022 10:28

To jest miś na nasze możliwości tak było w filmie w rzeczywistości ta droga prowadzi donikąd do niczego czas pokaże czemu to miało służyć ale optymizmu we mnie nie ma wcale

70


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)27.11.2022 12:19

a śmieciarkę do sprzątania z chodników psich odchodów miasto kupi?

20


Jolka ~Jolka (Gość)27.11.2022 12:26

Droga która będzie używana tylko przez garstkę ludzi. Nonsens i marnotrawstwo

30


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)27.11.2022 13:00

Kiedys bylo tam sciernisko,teraz bedzie San Francisco... a wlasciwie sciekowisko.Kolejna bezsensowna inwestycja jak i mediateka.A prawdziwe problemy ciagle zamiatane pod dywan.

60


ooooooo ~ooooooo (Gość)27.11.2022 10:23

droga gotowa ,chyba śmiech--proszę sprawdzić jak jest położona kostka,specjalnie zasypali piachem żeby nie było widac.Mój wnuk 5 latek lepiej układa klocki-partacze,asfalt rozłazi się pod nogami

111


Milejowianin ~Milejowianin (Gość)27.11.2022 14:43

Brawo dla władzy
Zaraz lud będzie narzekał że droga zbyt równa i zbyt szeroka bo kierowcy jeżdżą za szybko i potrzeba zamontować progi zwalniające.
Naszczescie my mieszkańcy Milejowa nie mamy takich problemów. Nasza kochana władza na czele z panem starosta i wójtem dba o nasze bezpieczeństwo. Po naszej drodze nie da je jechać powyżej 30 bo jest zbyt dziurawa i zbyt wąską. Piesi i rowerzyści też za bardzo nie przeszkadzają kierowcą bo boją się chodzić jak nie ma po czym i gdzie ze względu na brak pobocza, chodnika i oświetlenia. Zamiast trwonić nasze podatki na inwestycje takie jak ta dbają o nasze bezpieczeństwo i inwestują w inne procenty

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat